Petlice TOKOZ P 110/III/275
Kód: 51305/429/1386
Neohodnoceno
Skladem (>5 ks)
Varianta
Detailní informace
Detailní popis produktu
Petlice TOKOZ P 110/III/275 :
• těleso petlice - výlisek z ocelového plechu tloušťky 4mm
• čepy zajištěny proti vyražení
• balena s upevňovacími šrouby M6 x 65mm
• povrchová úprava - lakovaná
• možnost uzamčení i tvarově složitých objektů - zajištěno větším počtem otočných kloubů
Doplňkové parametry
Kategorie: Bezpečnostní
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1367 g
Materiál: ocelový plech
Šířka: 275 mm
Výška: 56 mm